Akademia Danse Macabre

Forum Klanu Akademi Danse Macabre


#1 2008-07-04 23:55:03

Hemoglobina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 10

Propozycje zasad korzystania z setow w ZK

Jestem przeciwny propozycji korzystania z ZK offline poniewaz to niewiele zmieni. Powrocimy do starego balaganu a wlasciciele setow tak jak i innni beda w dalszym ciagu mieli prawie zaden dostep do sprzetu.
Proponuje ustalic kolejke tak jak na oblegi. Na kazdego wypadalo by raz w miesiacu.
Jesli ktos jest wlascicielem calego setu przez pozostaly czas korzysta wg wlasnego uznania tj. mialby od 3 dni do tygodnia sprzet do wyłacznej dyspozyji + dni gdy ktos wypada z kolejki nie ma go w klanie itp.
Innaczej sprawa wyglada gdy na set zrzuca sie kilka osob wtedy ten czas dziela miedzy siebie. Pozostali wiedzac, ze w okreslony dzien beda mieli set do dyspozycji moga planowac jego wykorzystanie. Znajdzie sie kilka osob w tym i ja, ktore jeszcze nie mialy mozliwosci zalozenia msciwca wiec moja propozycja daje wszystkim rowne szanse. Jesli chodzi o inne sety na ktore jest mniejsze wziecie tutaj wystarcza indywidualne uzgodnienia zainteresowanego z wlascicielem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.slownik.pun.pl www.sonataintersol.pun.pl www.mse.pun.pl www.mibmath.pun.pl www.u-s-army.pun.pl