Akademia Danse Macabre

Forum Klanu Akademi Danse Macabre


  • Index
  •  » Problemy
  •  » Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

#1 2008-06-22 02:58:29

Xanthe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 9

Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

Wiele osób mnie zna lub nie ...
I wielu już wkurwi....em ..... i jeszcze wielu ... wku...

Osoby które czytają ogólniki ze zrozumieniem proszę o wpisywanie swoich głosów na.. za lub przeciw ... drastycznym karą które proponuje...

1 .Nie dołączenie do OBLEGU ... won z klanu od razu (chyba ze jest powód nie sama grą człowiek żyje )

2 .ZK nie oddawanie przedmiotów do ZK podczas nieobecności ... ban na ZK (chyba ze jest powód ) ... i WARUNKOWY .... a przy drugim won z KLANU

3.łamanie pozostałych punktów regulaminu ... WARUNKOWY .... a przy drugim won z KLANU

Bez jasnych reguł ... nic nie zwojujemy ... a chyba chcemy być siłą a nie Hołotom w tej grze ..

prosze o opinie ale głownie o głosy ....

Offline

 

#2 2008-06-22 12:26:41

Nalewka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 2

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

od razu wywalać troche przesada,w sumie moze sie zdażyć.ale jakieś "-",trzy - i dopiero out

Offline

 

#3 2008-06-22 13:30:21

Xanthe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 9

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

Kare zawsze można darowac dlatego dodałem

(chyba ze jest powód nie sama grą człowiek żyje )

ale jeśli ktoś jest w grze to wręcz obowiązek żeby dołaczył... kosztuje to klikniecie 2 razy ... czasem mozna nawte bez krwi ... zawsze bedzie sie wtedy mięsem na odszczał ale zawsze jakis efekt ...

powody .. to wiadomo zdarzenie kiedy nie mamy możliwości zagrac...... kac .. balanga ...lub inne smutniejsze sprawy

Offline

 

#4 2008-06-22 18:49:53

antyhiggs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 7

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

ja jestem za czymś pośrodku, dlatego nie głosuję

głosowałbym za systemem typu "trzy minusy i..." ban, wywalanie i co tam jeszcze

Offline

 

#5 2008-06-22 19:01:20

antyhiggs

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 7

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

a, i jeszcze przemyślenie

dla mnie to tylko gra, wolę grać z ludzmi, których lubię, bez zasad, niż z zasadami w klanie sztywniaków
ale samych zasad się nie brzydzę, jak już są - trzeba się stosować, bo inaczej cała społeczność cierpi. Inne klany są zdyscyplinowane i bierzemy w tyłek, nie da się zaplanować rozwoju za bardzo, niektórych pewnie to boli...
Ja wolę mniej zasad, ale żelazne - obleganie obowiązkowe, szczególnie w obronie. Zbrojownie może regulować zbrojmistrz z doskoku, co najwyżej dać takie uprawnienia kilku ludkom, żeby czyścili częściej sytuację. Reszta zasad (jakieś sumy punktów do zdobycia itd) to już bym odpuścić.

Offline

 

#6 2008-06-22 20:46:03

Ravenloft

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-18
Posty: 2

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

Takze uwazam ze za pierwsza nieobecnosc minus za druga wypad. A co do ZK to nic sie nie zmienilo. Ludzie trzymaja graty. Nie ma szans sie dobic. Pisanie na poczte z prosba o pozyczenie na chwile to bzdura a tlumaczenie ze to wewnetrzny uklad z dana osoba to jeszcze wieksza bzdura, zaluzcie sobie klan 2 osobowy i macie wewnetrzny uklad. Pozdrawiam

Offline

 

#7 2008-06-22 22:45:15

predatorek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-22
Posty: 2

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

trzeba trochę pomysleć zanim się zabierze, najpierw napisać do danej osoby
jak jest długi atak a robisz coś innego i czekasz to po 10min zapala sie czerwone światełko
a jesteś przy kompie
rozebraliście mnie nie słusznie
i nie jesteście konsekwentni w rozbieraniu

a tak w ogóle to na wszystkie pkt tak tylko z rozsądkiem - pomyśleć najpierw a później zrobić

Ostatnio edytowany przez predatorek (2008-06-23 00:11:45)

Offline

 

#8 2008-06-22 23:56:59

Hemoglobina

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-16
Posty: 10

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

Jezeli banda jest solidarna nie potrzeba zasad chyba jedna "Jeden za wszystkich wszyscy za jednego"
wtedy fajnie sie gra wiedzac ze banda stanie za mna a ja stane z wszystkimi w obronie swojego nawet kosztem tego ze strace krew kase ludzi albo moja postac w tym czasie nie bedzie sie rozwijac (robienie ochronki).
Niestety zdarzaja sie tacy co mysla tylko o sobie i traktuja klan jako parasol ochronny i srodek na szybszy rozwoj. Biora nic nie dajac m.inn. systematycznie nie dolaczaja do oblegow. Uwazam ze pasozyty powinne byc eliminowane. I nie 3 minusy tylko 1 ostrzezenie i 2 wypad. Zadnego krecenia i usprawiedliwiania to nie szkola.
Wiesz ze nie zdazysz dolaczyc zglaszasz to radzie i tyle. Wiedzac wczesniej kto bedzie na oblegu mozna sensownie planowac strategie.

Offline

 

#9 2008-06-23 01:28:51

Xanthe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 9

Re: Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

Raport z ZK z drugiej w nocy

Dobry Zębaty Kastet
Właściciel: NalewkaBabuni
Posiadacz: nomis   

Diamentowy Pierścień
Właściciel: Xantorabal
Posiadacz: Vilgeefortz   

Łowiecka Kurtka
Właściciel: Xantorabal
Posiadacz: NalewkaBabuni   

Giętkie Spodnie
Właściciel: kacper5
Posiadacz: nomis   

Kurtka Orchidei
Właściciel: Sampiro
Posiadacz: nomis   

Dobry Amulet Pielgrzyma
Właściciel: exec
Posiadacz: antyhiggs 

Praktycznie nikogo z nich niema w grze 0d 2 godzin jak mam skorzystac z tych itemów ...(

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Problemy z KLANEM propozycje KAR proponowanych przez XANTHE

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.virtuning.pun.pl www.naruto-shinobiwar.pun.pl www.weownthenight.pun.pl www.wampiry.pun.pl www.le-parkour.pun.pl