Akademia Danse Macabre

Forum Klanu Akademi Danse Macabre


#1 2008-06-29 11:45:25

Biszop

Administrator

2620067
Skąd: Czarnobyl
Zarejestrowany: 2008-04-20
Posty: 25

Wzmianka



Niestety nie mogłem pojawić się w piątek -- awaria sprzętu -- wczoraj wesele a dziś poprawiny --

I WŁAŚNIE gdy udało się wczoraj zerknąć -- to byłem zaskoczony -- nie podobało mi się kilka rzeczy i DLATEGO wprowadzam kilka zmian.


A WIĘC

1, Jeżeli pojawi się podobna sytuacja taka jak w piątek - obojętnie kto to będzie z klanu ( pamiętajcie że regulamin mnie też obowiązuje )
oblężenie zakłada następna osoba w kolejce -- nie pierwsza chętna -- szkoda marnować czasu
1a, co do punktu pierwszego --- każdy z nas ma czas z założeniem oblężenia do godziny 20:00 - jeżeli do tego czasu nie zrobi -- wskakuje następna -- i żeby nie było zamieszania --- rozumiem że może coś wypaść -- dlatego jak nie możemy do tej godziny założyć oblegu -- ale jesteśmy w stanie to zrobić np. o 21 - czy 22 to ok -- ale trzeba o tym powiadomić
Xante dobrze zrobił dając szanse innej osobie pod moją nie obecność -- i nie potrzebnie było tyle halo !!!!!!!!

2, Dotyczy oblężeń na zasoby -- ( szkoda że mnie nie było prędzej )
dziękuję wszystkim że dołączyli do obrony ( na mnie ) -- Ale ustalmy tak
Jeżeli ktoś zakłada na nas oblężenie ( tylko zasoby nie przejęcie kwadratu ) a jest to silniejszy klan -- to moim zdaniem -- darujemy sobie -- chyba że dana osoba chce jednak aby walczyć -- to ok -- dołączamy -- ale w innym przypadku NIE
A dlaczego to proste -- na mym przykładzie -- koleś założył oblega  dołączyli prawie wszyscy -- i wszyscy stracimy .... a po co dawać im -- lepiej jak stracił bym sam -- A gdyby zobaczy że nikt nie dołącza to dałby se spokój -- bo po jaki kit atakować o zasoby jak nikt nie dołącza

Także myślę że tak będzie dobrze --
ZASOBY nie dołączamy ( chyba że będzie o to prosić nas koleżanka lub kolega to pomagamy -- ale w innym przypadku nie )

Za wszelki błędy i nie składne wypowiedzi przepraszam ale jeszcze mam bombe
I proszę o wypowiedz co otym sądzicie


http://www.sloganizer.net/en/image,Blood-spc-Wars,black,red.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angels-and-demons.pun.pl www.fantasypremiership.pun.pl www.f1poland.pun.pl www.ligipilkarskie.pun.pl www.danny-phantom.pun.pl